Cash Sport

Cashsport logo

Weź pożyczkę w Cash Sport

Cash Sport to serwis internetowy, oferujący szybkie pożyczki przez internet. Firma działa w oparciu o przepisy określone w Kodeksie Cywilnym oraz Ustawie o Kredycie Konsumenckim. Cash Sport umożliwia negocjowanie kosztów pożyczki i gwarantuje rozpatrzenie wniosku w ciągu 15 minut. Najwyższa pożyczka oferowana przez Cash Sport to 2000 zł, spłacane maksymalnie w 6 ratach. Pierwsza pożyczka do 500 zł udzielana jest na maksymalnie 60 dni.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Cash Sport?

 • Pierwsza pożyczka maksymalnie na kwotę 500 zł na okres do 60 dni (dotyczy nowych klientów)
 • Pożyczka dla osób w wieku 21-75 lat
 • Decyzja w ciągu 15 minut
 • Maksymalna kwota pożyczki to 2000 zł
 • Dostępna dla emerytów

Jak wziąć pożyczkę w Cash Sport?

 1. Przygotuj dowód osobisty, skan potwierdzający ostanie wynagrodzenie, nr konta i dane logowania do bankowości elektronicznej.
 2. Wejdź na stronę: CashSport.pl.
 3. Na suwaku wybierz kwotę i termin spłaty pożyczki. Następnie kliknij Weź pożyczkę. Potwierdź informacje z formularza.Cashsport suwaki
 4. Zaloguj się, jeśli jesteś klientem lub załóż nowe konto. Wypełnij wszystkie rubryki zgodnie z danymi z dowodu osobistego. Załącz wymagane dokumenty i zaznacz wymagane zgody i zapoznaj się z warunkami umowy. Naciśnij przycisk Wyślij wniosek.Cash sport wniosek
 5. Na twoją pocztę mailową zostaną wysłane dane do przelewu potwierdzającego tożsamość. Po zaksięgowaniu wpłaty twój wniosek trafi do weryfikacji.
 6. Po pozytywnym zweryfikowaniu wniosku pożyczka zostanie od razu przelana na twoje konto.