CitiBank

Bank Citi Handlowy jest najstarszym komercyjnym bankiem w Polsce. Jego początek działania datowany jest na rok 1870. Wtedy funkcjonował pod nazwą Bank Handlowy. W pierwszych latach XX wieku ta instytucja była największym prywatnym bankiem na ziemiach polskich i jedną z niewielu prowadzących obsługę z Rosją oraz Europą Zachodnią. W 1989 roku Bank Handlowy utracił monopol na dokonywanie rozliczeń zagranicznych, ale zyskał większą swobodę działania w pełnym zakresie usług bankowych. W 2000 roku nastąpiły zmiany w strukturze akcjonariuszy. Większość akcji banku nabyła globalna grupa finansowa Citigroup. W roku 2001 nastąpiło formalne połączenie Banku Handlowego z Citibankiem i od tamtej pory funkcjonuje nazwa Citi Handlowy. Ta instytucja ma w swojej ofercie produkty dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw, np. pożyczki, konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne i ubezpieczeniowe.

 

Pożyczka gotówkowa w Banku Citi Handlowy

 

Pożyczka gotówkowa w Banku Citi Handlowy może być przeznaczona na dowolny cel. W ramach oferty klient może otrzymać:

 

  • od 1000 zł do 150 000 zł,
  • długi okres kredytowania – od 9 do 120 miesięcy.

 

Bank Citi Handlowy deklaruje minimum formalności. Pożyczkę można otrzymać nawet w godzinę od złożenia wniosku. Pieniądze można pożyczyć nawet bez wychodzenia z domu, załatwiając wszystkie formalności przez internet lub telefonicznie.

 

Jak wziąć pożyczkę w Banku Citi Handlowy?

 

Jest kilka sposobów, aby zaciągnąć pożyczkę w Banku Citi Handlowy. Klienci mogą skorzystać z formularza kontaktowego na stronie: https://online.citibank.pl/index.html, mogą udać się do jednej z placówek banku lub zadzwonić na infolinię pod numer 1 9009. Dla stałych klientów jest dostępny numer (+48 22) 362 2484.

 

Pożyczkę w Banku Citi Handlowy można wziąć również online, wchodząc w opcję „Aplikuj” na stronie www. Potem należy wypełnić wniosek i przeskanować dokumenty. Po przesłaniu formularza do klienta dzwoni doradca, który weryfikuje dane i następnie przygotowuje ofertę. Po pozytywnej decyzji pożyczkowej umowa jest przesyłana kurierem. Gotówka może zostać przelana na rachunek klienta lub odebrana w placówce banku.

 

Dokumenty potrzebne do uzyskania pożyczki w Banku Citi Handlowy

 

Pożyczka gotówkowa w Banku Citi Handlowy to oferta skierowana do klientów, którzy ukończyli 21. rok życia. Mogą z niej skorzystać tylko osoby zatrudnione na umowę o pracę, umowę o dzieło, umowę zlecenie, emeryturę, rentę, prowadzące działalność gospodarczą. Osoby wnioskujące o pożyczkę w Banku Citi Handlowy muszą przygotować następujące dokumenty:

 

  • kopia dowodu osobistego,
  • zaświadczenie o zarobkach lub inny dokument potwierdzający otrzymywany dochód, np. wyciąg z konta z wpływami środków lub decyzja o przyznaniu emerytury, renty,
  • zaświadczenie o niezaleganiu w ZUS i US (działalność gospodarcza).
Posted in Bez kategorii