Getin Bank

Getin Bank to instytucja finansowa działająca na rynku polskim od 2004 roku. Powstałą na skutek przekształcenia Górnośląskiego Banku Gospodarczego i przejęcia Łódzkiego Banku Przemysłowego. W 2010 roku bank połączył się z Noble Bank, tworząc Getin Noble Bank S.A. Dodatkowo w tym samym roku została uruchomiona internetowa platforma Getin Online. Obecnie bank działa pod dwiema markami – Getin Bank zajmuje się bankowością detaliczną dla klientów indywidualnych, natomiast Noble Bank działa w obszarze bankowości prywatnej, obsługując klientów zamożnych. Strategia Getin Bank opiera się na uniwersalności i innowacyjności, instytucja stawia na rozwój, zwiększenie efektywności oraz na ulepszenie jakości obsługi. Bank posiada obecnie 400 oddziałów własnych i franczyzowych, a także działa w szerokiej sieci pośredników.

 

Pożyczka gotówkowa w Getin Bank

 

Pożyczka gotówkowa w Getin Bank to oferta, która można przeznaczyć na dowolny cel. Parametry pożyczki:

 

 • kwota pożyczki od 1 000 zł do 200 000 zł,
 • okres kredytowania od 3 do 120 miesięcy,
 • bez zaświadczenia o dochodach (na podstawie PIT) klient może wnioskować maksymalnie o 100 000 zł,
 • szybka decyzja kredytowa.

 

Getin Bank oferuje również Darmową Pożyczka Gotówkową. To oferta dla nowych klientów, którzy nie korzystali wcześniej z produktów Getin Bank. Parametry pożyczki:

 

 • kwota pożyczki od 500 zł do 2 000 zł,
 • maksymalny okres kredytowania to 12 miesięcy,
 • oprocentowanie oraz prowizja wynoszą 0%.

 

Jak wziąć pożyczkę w Getin Bank?

 

Pożyczkę w Getin Bank możemy wziąć, wypełniając formularz na stronie: https://www.getinbank.pl/. Po przesłaniu wniosku czekamy na kontakt z doradcą kredytowym. Po ustaleniu warunków pożyczki otrzymujemy dokumenty, które odsyłamy do banku. Dopiero wtedy otrzymamy od doradcy ostateczną decyzję pożyczkową. Jeśli będzie pozytywna, nastąpi uruchomienie pożyczki, czyli przelanie pieniędzy na konto klienta.

 

Stali klienci Getin Bank mogą liczyć na skrócenie procesu pożyczkowego i jego ułatwienie. Z ofertą pożyczki indywidualnie przygotowaną mogą się zapoznać w oddziale banku, dzwoniąc na infolinię pod numer 197 97 oraz w bankowości internetowej lub mobilnej.

 

 

Dokumenty potrzebne do uzyskania pożyczki w Getin Bank

 

Aby otrzymać pożyczkę w Getin Bank, klient musi być osobą pełnoletnią i posiadać

dowód osobisty. Dodatkowo przy wyższych kwotach pożyczki bank wymaga zaświadczenia potwierdzającego dochód. Może to być jeden z dokumentów:

 

 • zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu;
 • ostatni odcinek emerytury, decyzja o przyznaniu emerytury lub wyciąg z rachunku bankowego potwierdzający wpływ emerytury za ostatni miesiąc;
 • ostatni odcinek renty, decyzja o przyznaniu renty, waloryzacja świadczenia lub legitymacja rencisty;
 • osoba zatrudniona na umowę o dzieło lub zlecenie musi przedstawić: zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu za okres 12 miesięcy, umowy potwierdzające uzyskiwanie dochodów i ich wysokość w okresie ostatnich 12 miesięcy lub zestawienie umów podpisanych z pracodawcą w okresie ostatnich 12 miesięcy.
Posted in Bez kategorii