Kredito24

kredito24 logo
Kredito24 to marka niemieckiego holdingu Kreditech Holding SSL GmbH. Kredito24 w Polsce obecne od 2012 roku, dodatkowo oferuje szybkie pożyczki na terenie Rosji, Niemiec, Czech, Rumunii oraz Meksyku.
Kreditech jest twórcą unikalnej technologii scoringowej określającej ryzyko kredytowe, która umożliwia przetwarzanie informacji z 20 000 punktów danych. Dzięki tej technologii klienci, których wnioski kredytowe zostały odrzucone przez system tradycyjnych banków, mają szansę otrzymać pożyczkę w Kredito24.

Weź pożyczkę w Monedo Now

Obecnie kredito24.pl przekształciło się w Monedo Now

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Kredito24?

 • Wniosek kredytowy rozpatrywany w ciągu kilkunastu minut
 • Bez zaświadczeń o zarobkach 
 • Kwota pożyczki do 3000 zł na 30 dni z możliwością przedłużenia terminu spłaty (po zmianie na Monedo Now, dostępne są tylko pożyczki na raty)
 • Pożyczka udzielana osobom od 18 roku życia

Jak wziąć pożyczkę w Kredito24?

 1. Przygotuj telefon komórkowy, dowód osobisty, numer konta bankowego, login i hasło do bankowości internetowej oraz opcjonalnie login i  hasło do konta na Facebooku
 2. Wejdź na stronę: monedo.pl
 3. Ustaw suwakami: kwotę oraz okres do spłaty pożyczki, następnie kliknij przycisk
  Złóż wniosek teraz
 4. Przejdź na stronę wniosku składającego się z czterech etapów: dane personalne, dane adresowe, konto bankowe i weryfikacja informacji. Wypełnij wszystkie pola.
 5. Na końcu zapoznaj się z warunkami umowy ramowej pożyczki i zaznacz okienko, że postanowienia umowy są dla Ciebie jasne. Czekaj na wydanie decyzji pożyczkowej, zazwyczaj trwa to kilkanaście minut.
 6. Jeśli wszystko wypełniłeś dobrze – system poprosi Cię o przelanie 0,01 pln na wyznaczone konto bankowe Kredito24 w celu potwierdzenia rejestracji. Czerwone komunikaty w formularzu podpowiedzą, które dane należy poprawić.
 7. Nie musisz dokonywać przelewu potwierdzającego rejestrację w kwocie 1 gr jeśli podczas wypełniania wniosku potwierdzisz swoje konto bankowe za pomocą aplikacji KontoConnect