Łatwy Kredyt

Latwykredyt logo

Weź pożyczkę w ŁatwyKredyt.pl

 

ŁatwyKredyt.pl to platforma, której właścicielem jest łotewska firma SA Lateko Lizings, działająca od 1997 roku. W Polsce swoją działalność rozpoczęła w 2012 roku jako PolCredit Sp. z o.o. Platforma specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek za pośrednictwem strony internetowej. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 3000 zł na okres 30 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa i może wynosić maksymalnie 1500 zł.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Łatwy Kredyt?

 • Pierwsza pożyczka za darmo do 1500 zł (dla nowych klientów)
 • Pożyczka dla osób w wieku 20-70 lat
 • Bez zaświadczenia o dochodach
 • Decyzja w 15 minut
 • Dla emerytów
 • Maksymalna kwota pożyczki 3000 zł

Jak wziąć pożyczkę w Łatwy Kredyt?

 1. Przygotuj niezbędne dane: dowód osobisty, nr konta, dane logowania do bankowości internetowej.
 2. Wejdź na stronę: ŁatwyKredyt.pl.
 3. Za pomocą suwaka wybierz kwotę pożyczki, jaka cię interesuje oraz okres spłaty. Kliknij Weź pożyczkę.Latwykredyt suwaki
 4. Wypełnij dane w formularzu rejestracyjnym. Zapoznaj się z warunkami umowy i regulaminem udzielania pożyczek. Utwórz własne hasło do logowania w serwisie. Zaznacz wymagane zgody i kliknij Zarejestruj się.Latwykredyt wniosek
 5. Zostaniesz poproszony o dokonanie przelewu w wysokości 1 gr na wskazany nr konta. Możesz wybrać konto pożyczkodawcy z listy dostępnych w różnych bankach. Pamiętaj, by przelew wyszedł z twojego konta osobistego.
 6. Po zaksięgowaniu wpłaty twój wniosek trafi do weryfikacji. Decyzję o przyznaniu ci pożyczki poznasz w ciągu 15 minut. Pieniądze zostaną przelane na twoje konto osobiste jeszcze tego samego dnia.