mBank

mBank to instytucja finansowa, która działa na rynku już od 1986 roku. Wtedy funkcjonowała pod nazwą Bank Rozwoju Eksportu (BRE Bank). Pod marką mBank instytucja działa od 2000 roku. Obecnie jest czwartym pod względem aktywów bankiem w Polsce. W swojej ofercie ma produkty detaliczne, inwestycyjne, korporacyjne oraz usługi bankowości prywatnej. Od 2007 rozszerzyła obszar swojej działalności na Czechy i na Słowację. Strategia mBanku opiera się efektywności i mobilności. Instytucja ma 5,5 mln klientów detalicznych oraz 1,5 mln aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.

 

Pożyczka gotówkowa w mBanku

 

Pożyczka na dowolny cel. Parametry pożyczki:

 

  • kwota pożyczki od 500 zł do 150 000 zł,
  • długi okres kredytowania – od 3 do 96 miesięcy,
  • na oświadczenie można wnioskować o kwotę do 20 000 zł,
  • 0 zł za zmianę warunków umowy, nawet już po jej zawarciu.

 

Wniosek o pożyczkę w mBanku mogą złożyć nie tylko klienci, którzy zarabiają w oparciu o umowę o pracę. Bank akceptuje także inne źródła dochodów, np. emerytura, renta, działalność gospodarcza.

 

Jak wziąć pożyczkę w mBanku?

 

Aby otrzymać pożyczkę gotówkową w mBanku, należy złożyć wniosek o konto osobiste (warunek konieczny):

 

 

Po wysłaniu wniosku i poznaniu wstępnej decyzji nowi klienci muszą dostarczyć do banku dokumenty. Ostateczną decyzję pożyczkową klient otrzymuje e-mailem lub w wiadomości SMS. W celu podpisania umowy należy udać się do najbliższej placówki banku. Klienci korzystający z formy elektronicznej zobowiązani są do wykonania przelewu weryfikacyjnego. Po podpisaniu dokumentów pieniądze są przekazywane na konto klienta.

 

Stali klienci mogą liczyć na specjalną ofertę pożyczkową z indywidualnie wyliczoną kwotą i na uproszczone procedury pożyczkowe. Dodatkowo mają możliwość zaakceptowania warunków umowy po zalogowaniu się do systemu transakcyjnego i skorzystaniu z jednorazowego hasła SMS.

 

Dokumenty potrzebne do uzyskania pożyczki w mBanku

 

Aby otrzymać pożyczkę mBanku, klient musi być pełnoletni i posiadać dowód osobisty oraz konto w banku. Informację o tym, jakie dodatkowe dokumenty należy dostarczyć do instytucji, wnioskujący otrzymuje w e-mailu po poznaniu wstępnej decyzji pożyczkowej. Dokumenty do pożyczek w kwocie do 50 000 zł brutto mogą być przesłane w formie skanu PDF. Natomiast przy wyższych kwotach dokumenty należy dostarczyć do dowolnej placówki mBanku. Klient powinien posiadać dokumenty potwierdzające jego dochody z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło, zlecenia, kontraktu menedżerskiego itp.

Posted in Bez kategorii