Monedo

Monedo logo

Weź pożyczkę w Monedo

Monedo Now to firma specjalizująca się w zakresie cyfrowych finansów. Serwis należy do Kreditech Polska Sp. z o.o, która została założona w 2012 r. w Hamburgu. Działa w Polsce, Czechach, Hiszpanii, Rosji oraz Meksyku. Monedo.pl oferuje pożyczki ratalne do 10000 zł na maksymalnie 24 miesiące.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Monedo.pl?

 • Pożyczka w kilkanaście minut
 • Pożyczka od 18. roku życia
 • Bez zaświadczenia o zarobkach
 • Oferta dla studentów i emerytów
 • Maksymalna kwota pożyczki 10000 zł

Jak wziąć pożyczkę w Monedo.pl?

 1. Przygotuj dowód osobisty, nr konta oraz dane potrzebne do zalogowania się bankowości elektronicznej.
 2. Wejdź na stronę: Monedo.pl.
 3. Z listy wybierz potrzebną ci kwotę pożyczki oraz wysokość miesięcznych rat. Kliknij Uzyskaj swoją pożyczkę na raty.Monedo suwaki
 4. Wypełnij dane w formularzu rejestracyjnym. Zapoznaj się z warunkami umowy i zaznacz wymagane zgody. Kliknij Następny krok.Monedo wniosek
 5. W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o wypełnienie pozostałych danych. Na numer telefonu podany w formularzu zostanie wysłany PIN, który musisz wpisać do odpowiedniej rubryki. Zatwierdź formularz.
 6. Zostaniesz przekierowany do zabezpieczonego serwisu płatności on-line, gdzie zostaniesz poproszony o dokonanie przelewu potwierdzającego złożenie wniosku. W zależności od formy, którą wybierzesz może on kosztować 1 gr lub 50 gr.
 7. W ciągu kilku minut od zaksięgowania wpłaty zostaniesz poinformowany o decyzji w sprawie pożyczki.
 8. W przypadku zatwierdzenia wniosku, na twój adres e-mail zostaną przesłane wszystkie dokumenty. Pieniądze zostaną wysłane na twoje konto w ciągu kilku minut.