Pandamoney

Pandamoney.pl logo

Weź pożyczkę w Pandamoney.pl

Marka Pandamoney.pl należy do firmy Kreditech Polska Sp. z o.o., która powstała w 2012 r. w Hamburgu. Kreditech Group działa w Polsce, Czechach, Rosji, Hiszpanii i Meksyku. Pandamoney.pl oferowała pożyczki krótkoterminowe do 1800 zł na maksymalny okres spłaty do 30 dni. Pożyczki udzielane były za pośrednictwem serwisu internetowego pandamoney.pl. Obecnie marka została przekształcona MonedoNow. Marka PandaMoney przestała istnieć.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Pandamoney.pl?

 • Pierwsza pożyczka nawet do 1800 zł
 • Możliwość uzyskania zniżki przez logowanie na Facebooku
 • Pożyczka od 18. roku życia
 • Oferta dla studentów i emerytów
 • Bez zaświadczenia o zarobkach
 • Pożyczka w ciągu 15 minut od zatwierdzenia wniosku
 • Bez przelewu weryfikacyjnego

Jak wziąć pożyczkę w Pandamoney.pl?

 1. Przygotuj dowód osobisty, nr konta oraz dane potrzebne do zalogowania na twoim koncie osobistym.
 2. Wejdź na stronę: Monedo.pl.
 3. Ustaw na suwakach kwotę pożyczki i okres jej spłaty. Kliknij Weź pożyczkę.Pandamoney.pl logo
 4. Wypełnij dane potrzebne do rejestracji w serwisie. Zapoznaj się z dokumentami i zaznacz wymagane zgody. Kliknij Dalej.Pandamoney wniosek
 5. Wypełnij kolejno dane adresowe, informacje o zatrudnieniu i koncie bankowym. Przy ostatnim kroku zostaniesz poproszony o weryfikację swojego konta bankowego poprzez aplikację KontoConnect. Musisz wpisać swoje dane logowania do bankowości elektronicznej i zaczekać na potwierdzenie. Następnie zatwierdź wniosek.
 6. Twój wniosek o pożyczkę trafi do weryfikacji. O decyzji zostaniesz poinformowany w ciągu kilku minut za pośrednictwem e-maila lub SMS-em. Pieniądze zostaną wysłane na twoje konto od razu po zatwierdzeniu wniosku.