Pożyczka Wynajmowana od Providenta

Pożyczka Wynajmowana Provident
Pożyczka Wynajmowana Provident

Gotówka od ręki, a spłata po pięciu miesiącach. Przez 5 miesięcy ponosi się jednak koszty „wynajęcia” – tak reklamuje nową formę pożyczania Provident. Promocja wystartowała 4 października i potrwa aż do 26 grudnia.

Grupa IPF – właściciel firm pożyczkowych Provident i Hapi Pożyczki przygotowała jesienną ofertę pożyczki wynajmowanej, niedostępną do tej pory dla klientów instytucji pozabankowych.

– Nowa pożyczka korzysta z mechanizmów wynajmowania. Klient korzysta z produktu od razu i ponosi koszty jego wynajmu, zaś pożyczony przedmiot – w tym wypadku pieniądze – zwraca w całości na koniec umowy – wyjaśnia Katarzyna Szerling, członek zarządu Provident Polska. – Ta oferta z pewnością będzie nas wyróżniała na rynku pożyczkowym i myślę, że spotka się z dużym zainteresowaniem klientów. Warto podkreślić, że całkowite koszty „wynajęcia” pożyczki wyniosą tylko 25 proc.

Na stronie Provident.pl można zauważyć, że pożyczenie 1000 zł będzie kosztowało 250 zł w skali pięciu miesięcy, z tym, że przez pierwsze cztery miesiące klient będzie płacił tylko 50 zł miesięcznie, zaś na koniec umowy będzie miał do uregulowania piątą ratę za wynajem plus całość pożyczonego kapitału, czyli w tym przypadku 1050 zł. W tym konkretnym przykładzie oprocentowanie pożyczki RRSO wynosi 79,59 % co stawia tą ofertę wśród najkorzystniejszych pożyczek na raty.

Pożyczka Wynajmowana udzielana jest tylko dla nowych klientów na okres pięciu miesięcy. Kwoty, o które możemy się ubiegać opiewają od 500 zł do 4000 zł. Klient, który zdecyduje się na tę ofertę, będzie też miał możliwość skorzystania z Pożyczki za 0 zł – w tym przypadku warunkiem jednak jest zwrot pożyczonej kwoty w terminie spłaty pierwszej raty. Pożyczka Wynajmowana jest dostępna zarówno przez internet jak również u doradców Provident.

Za przygotowanie kampanii Pożyczki Wynajmowanej odpowiada Isobar Poland. Zakup mediów został powierzony domowi mediowemu OMD Poland.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *