Pożyczka Wynajmowana od Providenta

Pożyczka Wynajmowana Provident
Pożyczka Wynajmowana Provident

Gotówka od ręki, a spłata po pięciu miesiącach. Przez 5 miesięcy ponosi się jednak koszty „wynajęcia” – tak reklamuje nową formę pożyczania Provident. Promocja wystartowała 4 października i potrwa aż do 26 grudnia.

Grupa IPF – właściciel firm pożyczkowych Provident i Hapi Pożyczki przygotowała jesienną ofertę pożyczki wynajmowanej, niedostępną do tej pory dla klientów instytucji pozabankowych.

– Nowa pożyczka korzysta z mechanizmów wynajmowania. Klient korzysta z produktu od razu i ponosi koszty jego wynajmu, zaś pożyczony przedmiot – w tym wypadku pieniądze – zwraca w całości na koniec umowy – wyjaśnia Katarzyna Szerling, członek zarządu Provident Polska. – Ta oferta z pewnością będzie nas wyróżniała na rynku pożyczkowym i myślę, że spotka się z dużym zainteresowaniem klientów. Warto podkreślić, że całkowite koszty „wynajęcia” pożyczki wyniosą tylko 25 proc.

Na stronie Provident.pl można zauważyć, że pożyczenie 1000 zł będzie kosztowało 250 zł w skali pięciu miesięcy, z tym, że przez pierwsze cztery miesiące klient będzie płacił tylko 50 zł miesięcznie, zaś na koniec umowy będzie miał do uregulowania piątą ratę za wynajem plus całość pożyczonego kapitału, czyli w tym przypadku 1050 zł. W tym konkretnym przykładzie oprocentowanie pożyczki RRSO wynosi 79,59 % co stawia tą ofertę wśród najkorzystniejszych pożyczek na raty.

Pożyczka Wynajmowana udzielana jest tylko dla nowych klientów na okres pięciu miesięcy. Kwoty, o które możemy się ubiegać opiewają od 500 zł do 4000 zł. Klient, który zdecyduje się na tę ofertę, będzie też miał możliwość skorzystania z Pożyczki za 0 zł – w tym przypadku warunkiem jednak jest zwrot pożyczonej kwoty w terminie spłaty pierwszej raty. Pożyczka Wynajmowana jest dostępna zarówno przez internet jak również u doradców Provident.

Za przygotowanie kampanii Pożyczki Wynajmowanej odpowiada Isobar Poland. Zakup mediów został powierzony domowi mediowemu OMD Poland.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *