Ratka.pl

Ratka.pl logo

Weź pożyczkę w Ratka.pl

Ratka.pl to serwis pożyczkowy należący do Aasa Polska, która wchodzi w skład skandynawskiej grupy Aasa Global. Na rynku międzynarodowym działa od 2010 roku. Ratka.pl specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych za pośrednictwem platformy internetowej. Aasa Polska należy do Związku Firm Pożyczkowych.

Dlaczego Warto wziąć pożyczkę w Ratka.pl?

 • Pierwsza pożyczka nawet na kwotę 15000 zł
 • Bez opłaty weryfikacyjnej
 • Bez weryfikacji w BIK
 • Maksymalna kwota pożyczki do 15000 zł
 • Pożyczka dla osób między 20. a 80. rokiem życia
 • Oferta dla studentów i emerytów

Jak wziąć pożyczkę w Ratka.pl?

 1. Przygotuj dowód osobisty.
 2. Wejdź na stronę: Ratka.pl.
 3. Na suwakach zaznacz wysokość pożyczki oraz okres spłaty, jaki cię interesuje. Kliknij Złóż wniosek.Ratka.pl suwaki
 4. Wypełnij wszystkie dane w formularzu, zaznacz cel pożyczki, wybierz sposób wypłaty pożyczki. Kliknij Zapisz i przejdź do kolejnego kroku.Ratka.pl wniosek
 5. Wypełnij kolejne strony formularza dotyczące zatrudnieni i dochodu oraz adresu zamieszkania. Zatwierdź je klikając Zapisz i przejdź do kolejnego kroku.
 6. W ostatnim kroku zapoznaj się z warunkami umowy, zaznacz wymagane zgody i kliknij Wyślij wniosek.
 7. O decyzji w sprawie pożyczki zostaniesz poinformowany jeszcze tego samego dnia telefonicznie lub mailowo. W przypadku zatwierdzenia wniosku na wskazany w formularzu adres e-mail zostaną wysłane warunki umowy.
 8. Na adres korespondencyjny otrzymasz kurierem umowę. Podpisz ją i oddaj kurierowi. Jak tylko Ratka.pl otrzyma podpisaną umowę, pożyczka zostanie do ciebie wysłana, zgodnie z tym, jaki sposób wypłaty określiłeś we wniosku.