BNP Paribas

Pożyczka gotówkowa w BNP Paribas

Promocyjny Kredyt Gotówkowy to pieniądze, które można przeznaczyć na dowolny cel. Parametry kredytu: • kwota kredytu od 1 000 do 200 000 zł; • korzystne oprocentowanie od 14,63% w skali roku; • długi okres kredytowania od 6 do 120 miesięcy (10 lat). Składając wniosek o pożyczkę, można skorzystać z jednego z czterech pakietów ubezpieczeń.

Jak otrzymać pożyczkę w BNP Paribas?

Wniosek o Promocyjny Kredyt Gotówkowy można składać: • dzwoniąc na infolinię pod numer 519 921 555; • w placówce Banku BNP Paribas. Po otrzymaniu wstępnej, pozytywnej decyzji kredytowej, klient musi zeskanować dane potwierdzające podane w formularzu informacje. Dopiero po tej czynności podejmowana jest ostateczna decyzja kredytowa. Następnie należy zapoznać się z przesłanymi przez Bank BNP Paribas dokumentami kredytowymi i podpisać je, a potem przekazać do banku. Warunki kredytu można również zaakceptować na stronie internetowej. W tym celu należy podać numer umowy kredytowej. Na koniec trzeba dokonać przelewu weryfikacyjnego z własnego konta bankowego.

Dokumenty potrzebne do uzyskania pożyczki w BNP Paribas

Aby otrzymać kredyt gotówkowy w Banku BNP Paribas, wnioskodawca musi przedłożyć: • ksero dowodu osobistego; • dokumenty potwierdzający zatrudnienie oraz wysokość dochodów; • dla kredytu powyżej 20 000 zł potrzebna jest zgoda współmałżonka. W formularzu kredytowym klient musi podać numer rachunku, na który zostaną przelane środki, a także powinien wybrać sposób zawarcia umowy i podpisania dokumentów kredytowych oraz dostarczenia dokumentów potwierdzających dane z wniosku kredytowego.

Historia BNP Paribas

Bank BNP Paribas to instytucja, która w obecnej formie funkcjonuje dopiero od 2015 roku. Wtedy to doszło do fuzji Banku Gospodarki Żywnościowej oraz BNP Paribas. Nowa nazwa instytucji (BNP Paribas) funkcjonuje od 28 czerwca 2015 r. Dodatkowo w grudniu tego samego roku bank ten wykupił całościowy pakiet akcji Sygma Bank Polska, jednocześnie ogłaszając zamiar likwidacji tej marki. Zakończenie fuzji odbyło się w 2017 roku. Działalność Banku BNP Paribas koncentruje się na odpowiedzialnych, innowacyjnych rozwiązaniach finansowych, które mają pomóc klientom zmieniać ich świat i wspierają lokalną gospodarkę. W ofercie banku znajdziemy różne produkty finansowe, będące kumulacją propozycji poprzednich instytucji. Obecnie bank kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firm oraz rolników. Bank BNP Paribas jest właścicielem 488 placówek na terenie Polski.