Eurobank

Eurobank działa na rynku polskim już od 2003 roku. 2 lata później stał się częścią grupy finansowej Societe Generale, która jest jedną z największych i najstarszych europejskich grup w sektorze usług finansowych – w 2014 roku obchodziła swoje 150-lecie. W początkach swojej działalności Eurobank koncentrował się na kredytach gotówkowych, obecnie posiada w swojej ofercie również inne usługi finansowe, m.in. konta osobiste, produkty oszczędnościowe oraz kredyty inwestycyjne. Eurobank posiada 500 placówek na terenie całej Polski, a także oferuje usługi i produkty za pośrednictwem internetu.

Pożyczka gotówkowa w Eurobanku

Kredyt dla Każdego to pieniądze pożyczane na dowolny cel:

• klient może otrzymać w tej ofercie kredyt/pożyczkę w kwocie od 500 do 120 000 zł;
• okres kredytowania wynosi od 3 do 108 miesięcy;
• minimum formalności i szybka decyzja kredytowa;
• klient wybiera dzień miesiąca, w którym będzie spłacał kredyt;
• po pierwszych sześciu terminowo spłaconych ratach klient może skorzystać z wakacji kredytowych;
• wygodna spłata pożyczki – pożyczkobiorca może spłacać kredyt we wpłatomatach, w placówkach Eurobank lub dokonując przelewów internetowych.

Jak wziąć pożyczkę/kredyt w Eurobanku?

Stali klienci, którzy posiadają w Eurobanku konto indywidualne, mogą wnioskować o kredyt online, zawierając umowę kredytową bez wychodzenia z domu. Wniosek wypełniają po zalogowaniu się na stronie https://www.eurobank.pl/ , korzystając z tabletu, komputera lub telefonu. Następnie po ustaleniu warunków kredytu, otrzymają umowę, którą zatwierdzają tokenem lub hasłem SMS. Pieniądze są przelewane na konto kredytobiorcy w ciągu kilku minut.

Pożyczkobiorcy mogą również podpisać umowę kredytu w placówce bankowej. Po weryfikacji zdolności kredytowej i ustaleniu warunków kredytu, klient podpisuje umowę i otrzymuje gotówkę na swoje konto. Nowi klienci zaciągają kredyt tylko w placówce bankowej.

Dokumenty potrzebne do otrzymania kredytu w Eurobanku

Klienci posiadający w Eurobanku konto i korzystający z bankowości internetowej nie potrzebują żadnych dodatkowych dokumentów, aby uzyskać kredyt. Wystarczy, że zalogują się i wypełnią wniosek online. Natomiast nowi klienci, korzystający z placówek Eurobanku, aby otrzymać kredyt, muszą mieć przy sobie dowód osobisty oraz zaświadczenie o zarobkach. Osoby zatrudnione na umowę o pracę muszą dostarczyć jeden z następujących dokumentów:

• zaświadczenie z zakładu pracy o wysokości dochodów i okresie zatrudnienia;
• druk RMUA wystawiony w ciągu 3 ostatnich miesięcy;
• wyciąg/historia rachunku;
• PIT 11/PIT 40 za rok poprzedni, akceptowany do końca czerwca każdego roku.

Posted in Bez kategorii