Smart Pożyczka

SmartPozyczka logo

Weź pożyczkę w SmartPożyczka.pl

Smart Pożyczka to platforma udzielająca szybkich pożyczek krótkoterminowych do 30 dni, należąca do Aventus Group Sp. z o.o. Jest to firma działająca na rynku międzynarodowym, prócz Polski również w Czecha, Rosji, Gruzji, Kazachstanie, na Litwie, Łotwie i Ukrainie. Na polskim rynku Aventus Group działa od 2013 roku.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Smart Pożyczka?

 • Pierwsza pożyczka do 2000 zł za darmo (dla nowych klientów)
 • Pożyczka dla osób w wieku 21-73 lata
 • Oferta dla emerytów
 • Maksymalna kwota pożyczki 7000 zł

Jak wziąć pożyczkę w Smart Pożyczka?

 1. Przygotuj dokument tożsamości oraz dane logowania do bankowości elektronicznej.
 2. Wejdź na stronę: Smart Pożyczka.
 3. Na suwakach zaznacz, jaką kwotę chcesz pożyczyć i na jaki okres. Kliknij Weź pożyczkę.Smartpozyczka suwaki
 4. Potwierdź, że spełniasz kryteria udzielenia pożyczki klikając Kontynuować.
 5. Dokładnie wypełnij dane w formularzu rejestracyjnym zgodnie z tymi na dowodzie osobistym. Załącz skan dowodu osobistego oraz dokumentu potwierdzającego zatrudnienie.
 6. Zapoznaj się z dokumentami: Umową pożyczki oraz umową ramową. Zaznacz wymagane zgody i kliknij Dalej.Smartpozyczka wniosek
 7. Zostaniesz poproszony o dokonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 gr na konto pożyczkodawcy. Pamiętaj, by wysłać go z konta, którego numer podałeś we wniosku. Dane do przelewu otrzymasz na wskazany we wniosku adres e-mail.
 8. Po zaksięgowaniu wpłaty na konie pożyczkobiorcy otrzymasz tymczasowe hasło do logowania. Zaloguj się na konto na stronie Smart Pożyczka. Zmień tymczasowe hasło na osobiste i zatwierdź je.
 9. O wyniku weryfikacji wniosku zostaniesz poinformowany za pośrednictwem SMS-a lub poprzez wiadomość e-mail. Otrzymasz również wszystkie dokumenty dotyczące pożyczki.