TAKTO Finanse

Takto finanse logoTAKTO Finanse to firma oferująca pożyczki ratalne do 25 000 zł na maksymalny okres spłaty 36 miesięcy. Platforma należy do Grupy ULTIMO, zajmującej się procesami windykacyjnymi, działa od 2012 roku i specjalizuje się w udzielaniu pożyczek pozabankowych. Należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych.

Weź pożyczkę w TAKTO Finanse

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w TAKTO Finanse?

 • Maksymalna kwota pożyczki 25000 zł
 • Oferta dla osób w wieku 18-75 lat
 • Dostępna dla studentów i emerytów
 • Decyzja w ciągu godziny
 • Pieniądze w ciągu 15 minut od pozytywnej decyzji

Jak wziąć pożyczkę w TAKTO Finanse?

 1. Przygotuj dokument tożsamości oraz nr konta bankowego.
 2. Wejdź na stronę: TAKTOFinanse.pl.
 3. Na suwakach zaznacz wysokość pożyczki oraz liczbę rat, w jakich chcesz ją spłacić. Kliknij Weź pożyczkę.Taktofinanse suwaki
 4. Uzupełnij podstawowe dane osobiste oraz informacje o dochodach. Zaznacz wymagane zgody i kliknij Składam wniosek online (istnieje również możliwość złożenia telefonicznego wniosku).Taktofinase wniosek
 5. Wypełnij formularz podając dane osobowe oraz finansowe. Zatwierdź je klikając przycisk Dalej.
 6. W dalszej części wniosku należy potwierdzić dane osobowe wpisane do formularza. Można to zrobić na dwa sposoby: przelew weryfikacyjny na wskazane przez pożyczkodawcę konto lub szybkie potwierdzenie danych poprze zalogowanie się na swoje konto przez serwis pożyczkodawcy. Pierwszy wymaga zaksięgowania wpłaty na koncie, drugi trwa kilka minut.
 7. Po zatwierdzeniu wpłaty lub pobraniu danych otrzymasz SMS-em kod, który musisz wpisać w odpowiednią rubrykę, by zatwierdzić warunki umowy o pożyczkę. Naciśnij Zawieram umowę.
 8. Na adres mailowy podany we wniosku otrzymasz dokumenty, z którymi musisz się zapoznać. Możesz zostać poproszony o przesłanie pożyczkodawcy skanów wybranych dokumentów.
 9. Po wysłaniu wszystkich wymaganych dokumentów i spełnieniu wymogów udzielenia pożyczki w ciągu godziny (od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17) otrzymasz decyzję o przyznaniu pożyczki.